Zážitkový let podľa trasy

» Chcem lietať » Zážitkový let podľa trasy
[ « späť ]

Letecká doprava a lietanie všeobecne bolo kedysi vyhradené len pre vojakov alebo mimoriadne bohatých ľudí, no dnes je skvelou adrenalínovou zábavou dostupnou širokej verejnosti.

Zážitkový let lietadlom si ľudia želajú k sviatkom, narodeninám či promóciám, a tiež stále častejšie ho zaplatia svojim zamestnancom aj niektoré firmy. Je originálnym darčekom pre ľudí, ktorým adrenalín neublíži v žiadnom veku.

V ponuke máme zážitkové lety so skúsenými pilotmi dostupné podľa preddefinovanej trasy letu, ale aj podľa dĺžky trvania letu.

Zážitkový let podľa trasy…

  • Trasa A – Hrady a zámky Malých Karpát

    Pre Milovníkov histórie ponúkajú Malé Karpaty množstvo významných miest. Možno ich poznáte z výletov: hrady, zámky, hradiská. Teraz máte možnosť pozrieť sa na tieto miesta z výšky. Let trvá cca 30 minút a vždy je prispôsobený aktuálnym podmienkam a požiadavkám zákazníka.

  • Trasa B – Krásy Západného Slovenska

    Záhorie? Bratislava? Nitra a záhadný Tríbeč? Z letiska Dubová je možné letieť na všetky svetové strany a pozrieť sa zhora na zaujímavosti západného Slovenska. Let trvá cca 30 minút a vždy je prispôsobený aktuálnym podmienkam a požiadavkám zákazníka.

  • Trasa C – Prekvapenie

    Ak máte romantické srdce, alebo uprednostňujete dobrodružstvo, trasa C „Prekvapenie“ je ušitá priamo pre vás. Let trvá cca 30 minút a vždy je prispôsobený aktuálnym podmienkam a požiadavkám zákazníka.

Zážitkový let lietadlom ako darček…

Chcete obdarovať niekoho blízkeho? Objednajte si darčekový poukaz vyrobený presne podľa Vašich potrieb.

vzor darčekového poukazu na zážitkový let podľa trasy
zápis: 25.04.2022 | aktualizácia: 03.06.2022 | počet zobrazení: 1663

Objednávka zážitkového letu podľa trasy

Pre úspešné odoslanie formulára je potrebné vyplniť polia označené hviezdičkou (*).

Vaše údaje:
Údaje na darčekový poukaz:
200
Doplnkové údaje:

Aeroklub Dubová

Aeroklub Dubová © 2022 - 2024 Realizácia: K3 GROUP, s.r.o. Počet prístupov od 09.04.2022: 45335